Bezúročná půjčka

17.12.2012

Přišla Vám složenka, kterou musíte neprodleně zaplatit, ale do výplaty je daleko a vy nemáte dostatek peněz? Do banky se Vám nechce, nebo předem víte, že Vám tam nepůjčí? V tom případě pro Vás máme snadné řešení a to je bezúročná půjčka ihned od Net Credit.                 

Net Credit přichází na trh půjček s převratnou novinkou a to je první půjčka bez úroku! Pro nové klienty, kteří se zaregistrují a zažádají si o půjčku, ji budou mít zcela zdarma. Neplatíte žádné skryté poplatky. Jestliže si tedy při první půjčce zažádáte o 1 500 Kč s dobou splatnosti 14 dní. Tak za dva týdny splatíte je 1 500Kč.

 

Jak získat bezúročnou půjčku?

                Na našich webových stránkách si nejprve vyberete vhodnou variantu půjčky. Doporučuje vzít si takou částku, aby to při jejím splácení výrazněji nezatížilo Váš rodinný rozpočet. Při první půjčce si můžete vypůjčit až 4 500 Kč. Po vybrání částky a doby půjčení, vyplníte registrační formulář. Jeho vyplnění Vám zabere malou chvilku, je snadný a přehledný. Po odeslání žádosti o půjčku musíte ještě zaslat identifikační poplatek 1 haléř. Tento poplatek se odesílá z Vašeho bankovního účtu z důvodu ověření platnosti účtu, aby při zasílání půjčky nedošlo k chybě. Zpracování a vyhodnocení Vaší žádosti trvá maximálně jednu hodinu. Vyrozumění o udělení nebo zamítnutí půjčky tak obdržíte do jedné hodiny na Váš email. Pokud Vám bude půjčka schválena, peníze okamžitě odesíláme na Váš bankovní účet.

Jaké jsem výhody bezúročné půjčky?

                První půjčka je zcela zdarma, o tom jsme již mluvili. Další výhody jsou, že neplatíte žádné zbytečné poplatky předem. Svým klientům poskytujeme půjčky od 1 500 Kč do 12 000 Kč se splatností 1 až 30 dní. Pro první půjčku se musíte zaregistrovat, o každou další půjčku si žádáte bez zbytečných formalit, přes svoji zónu uživatele nebo pomocí sms. Nevyžadujeme žádné ručitele ani zástavu majetku. Poskytujeme naprostou diskrétnost. Pokud se stane, že v den splatnosti nemáte peníze na splacení, půjčku si můžete prodloužit až o 30 dní.

Pokud chcete získat bezúročnou půjčku nebo chcete vědět více informací, naleznete je na netcredit.cz. Na těchto stránkách naleznete i kalkulačku půjčky.