Sms půjčka

25.08.2013

Půjčky přes sms se stávají v této době velkým fenoménem. Tento systém byl vyvinut pro zrychlení a dostupnost půjčky pro širokou veřejnost. Systém byl vynalezen v severní Evropě, kde s ním mají velké zkušenosti a hojně ho obyvatelé využívají. Dobře vědí, že nemá smysl ztrácet čas hledáním pobočky, kde mohou žádost o půjčku podat a pak čekat několik týdnů na vyjádření. Půjčky online nebo půjčky přes sms jsou rychlé, bezpečné a hlavně jsou dostupné.

 

Jednou z takových společností, které nabízejí půjčky online nebo půjčku přes sms  je společnost Net Credit. K dispozici vám jsou půjčky od 1 500Kč do 12 000Kč. Pro získání první půjčky se musíte zaregistrovat na internetu. V tu chvíli vám jsou k dispozici částky od 1 500Kč do 4 500Kč. Splatnost půjčky je od 1 dne do 30 dní. Výběr částky i to na jak dlouho ji potřebujete je zcela na vás. Pokud půjčku splatíte včas, při každé další půjčce si můžete požádat o vyšší částku a to až do 12 000 Kč.

Základem úspěšného získání půjčky je splnění základních podmínek. A to je věková hranice nad 21 let a pod 65 let. Dále musíte mít trvalý příjem.  Přístup k internetu, mobilní telefon a bankovní účet. Protože se jedná o nebankovní půjčky s menšími částkami, nemusíte mít žádného ručitele ani poskytovat majetek do zástavy.

Půjčka přes sms je velmi rychlá. Stačí pouze odeslat předepsaný tvar sms a během 15 minut budete vyrozuměni, zda vám byla půjčka schválena či ne. Pokud vám nebyla půjčka schválena, můžete o půjčku zkusit požádat znovu. Je možné, že se u vás změní situace a půjčka vám bude schválena. Pokud vám byla půjčka schválena, peníze jsou ihned odeslány na váš osobní bankovní účet. Peníze tedy můžete mít k dispozici ještě v den schválení půjčky.

Pokud chcete získat půjčku, neváhejte a již teď se registrujte na www.netcredit.cz