Věrnostní program

Společnost Net Credit s.r.o. si váží svých věrných klientů a proto jsme pro Vás připravili speciální věrnostní program.

Věrnostní program - to je speciální nabídka pro stálé zákazníky, díky kterému je možné získat slevu na půjčku až do výše 50 % (počítáno z výše úroku). Vezměte prosím na vědomí, že se sleva postupně zvyšuje z 5% na 50% v závislosti na množství splacených úvěrů.

Po splacení úvěru obdržíte SMS zprávu a e-mail s informací o výši nabízené slevy. Tuto informaci naleznete rovněž ve svém uživatelském profilu.

 

Bonusy

Bonusy je program pro zákazníky společnosti Net Credit, který Vám dává možnost vydělat si skutečné peníze.

  •  Po dokončení registrace pošlete příteli pozvánku z vašeho profilu, tak, že váš přítel bude moci získat úvěr. 
  • Pokud se Váš přítel zaregistruje na našich stránkách, převede na jeden z našich bankovních účtů identifikační poplatek 1 haléř, podá žádost o půjčku a následně půjčku získá, pak na svůj bankovní účet obdržíte 200 Kč.
  • Například, pokud Vašich 10 pozvaných přátel dostane úvěr – odešleme na Váš bankovní účet 2000 Kč.
 

Co Váš přítel musí udělat?

  • Váš přítel se musí zaregistrovat na webových stránkách Net kreditu a zažádat si o půjčku. Chce-li dokončit registraci, Váš přítel musí ze svého bankovního účtu zaslat identifikační poplatek 1 haléř.
  • Aby bylo možné získat bonus, Váš přítel musí být registrován a obdržet od nás půjčku do 30 dnů od doručení pozvánky, zadat stejnou E-mailovou adresu nebo číslo mobilního telefonu, na které jste odeslali pozvání.
  • Pokud Váš přítel obdrží dvě pozvánky od různých lidí, bonus ve výši 200Kč dostane osoba, která poslala pozvánku jako první. Pokud budeme čekat na splacení úvěru Vašeho přítele, 200Kč obdržíte až po navrácení půjčky.

Jak zjistit, kolik peněz jste získali?

Veškeré informace o bonusech jsou k dispozici na Vašem uživatelském účtu. Vezměte prosím na vědomí, že za účelem získání bonusu musíte dokončit registraci převedením identifikačního poplatku-1 haléř.

Po dokončení registrace máte možnost ze svého profilu poslat pozvánku svým přátelům, aby si I oni mohli zažádat o půjčku.